EKOBRAN PLATINUM

Jakość premium dla wymagających

EKOBRAN PLATINUM to wysokokaloryczny, niskopopiołowy groszek wyprodukowany z węgla kamiennego. Stworzony, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Surowcem do produkcji jest wysokokaloryczny węgiel kamienny. Po wydobyciu jest on poddawany obróbce pozbawiającej go zanieczyszczeń i pozostałości kamienia, będących częstą przyczyn awarii podajników i pieców retortowych. Podczas dalszej obróbki w zakładzie produkcyjnym w Braniewie węgiel jest suszony, kruszony, a następnie odsiewany do wymaganych rozmiarów. Dzięki temu również finalny produkt – EKOBRAN PLATINUM nie posiada zanieczyszczeń.

Dzięki rygorystycznej kontroli jakości od momentu wyprodukowania surowca w kopalni poprzez transport, rozładunek, produkcję  jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu produkt najwyższej jakości, co potwierdzają certyfikaty akredytowanych laboratoriów.

EKOBRAN PLATINUM - to ogrzewanie efektywne i ekologiczne. groszek to jedyny asortyment węgla, jaki możemy spalać w kotłach 5 klasy

EKOBRAN PLATINUM to produkt, który zgodnie z PN-EN 303-5:2012 wpisuje się w kryteria większości producentów kotłów 5 klasy oraz ecodesign. Dedykowany jest wymagającym klientom, którzy dbają o swój piec. groszek 5 klasy to węgiel, który zapewnia wyjątkową wygodę użytkowania, relatywnie niską szkodliwość dla środowiska i wysoką efektywność ogrzewania.

EKOBRAN PLATINUM 1 paleta 1000 kg - 40 worków po 25 kg

EKOBRAN PLATINUM spełnia wszystkie kryteria, a mianowicie:

  • Granulacja 5 - 25 mm
  • Wartość opałowa (w stanie roboczym)   28 - 29 MJ/kg
  • Zawartość popiołu (w stanie roboczym) 3-5%
  • Zawartość siarki całkowitej (w stanie roboczym) max 0,5 %
zamów z dostawą

bezpieczny


wygodny w użyciu


Niespiekalny


Powtarzalny i stały


bez zanieczyszczeń


wydajny